DELTACO strömförsörjningsbank
3-i-1, magnetisk - kontakt för headset, 24 pin USB-C, trådlös laddning - 18 Watt
Prestanda
| Laddare kompatibilitet | Headset, Smartphone, Smartwatch |
| Strömkälla av typen | USB |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| USB C-typ, antal portar | 1 |
| Trådlös laddning | Ja |
| Antal samtidigt anslutna enheter (max) | 3 |
| Typ av laddare | inomhus |
| Effekt skyddsfunktioner | Överspänning, Överspänning, Överhettning, Kortslutning |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Kompatibilitet | appleiphone16plus,appleiphone16pro,appleiphone16promax,appleiphone16 |
Design
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Ja |
Strömtillförsel
| Maximal styrka | 10 W |
| Uteffekt för trådlös laddare (hörlurar) | 5 W |
| Utgångseffekt för trådlös laddare (smartphone) | 10 W |
| Uteffekt för trådlös laddare (smartwatch) | 2 W |
Vikt & dimension
| Bredd | 126 mm |
| Djup | 126 mm |
| Höjd | 165 mm |
| Vikt | 560 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 720 g |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Batteri
| Laddningsbart batteri | Ja |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 19,25 wh |
Certifikat
| UN-nummer | UN 3480 |
Logistikdata
| Varukod | 8504409590 |
| Farligt gods, klass | Klass 9 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8504409590 |
| Garantiperiod | 5 År |
| Ytterförpackningens bredd | 120 mm |
| Ytterförpackningens längd | 120 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 330 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Fraktkartongens bredd | 12 cm |
| Fraktkartongens längd | 12 cm |
| Fraktkartongens höjd | 15 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 4,5 kg |
| Antal produkter per innerförpackning | 6 styck |
| Ursprungsland | Kina |