Produktnummer: 90LM09N0-B01170
EAN: 4711387353639
Artikelnummer: F24817142
ASUS TUF Gaming VG259Q3A skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24.5" &#45 AMD FreeSync &#45 Fast IPS &#45 1ms,1ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM09N0-B01170
EAN: 4711387353639
Artikelnummer: F24817142
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.536,00 exkl. moms)
(1.536,00 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM09N0-B01170
Display
Skärm diagonal 62,2 cm (24.5")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Skärmytskikt Mätt
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2832 x 0,2802 mm
Bildstorlek horisontalt 54,4 cm
Bildstorlek vertikalt 30,3 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 225 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 48 - 180 hz
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 23 - -5°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 18 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 18 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1874354
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 559 mm
Djup (med stativ) 174 mm
Höjd (med stativ) 401 mm
Vikt (med stativ) 3,6 kg
Bredd (utan stativ) 559 mm
Djup (utan stativ) 58 mm
Höjd (utan stativ) 239 mm
Vikt (utan stativ) 3,1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 620 mm
Låddjup 170 mm
Förpackningens höjd 412 mm