Produktnummer: 27U41YA-B.AEUQ
EAN: 8806096597200
Artikelnummer: F25463631
LG Electronics Skärm
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27U41YA-B.AEUQ
EAN: 8806096597200
Artikelnummer: F25463631
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(1.303,20 exkl. moms)
(1.303,20 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27U41YA-B.AEUQ
LG 27U41YA-B — 27\" IPS med färgåtergivning och 120 Hz
Max 120 Hz uppdateringsfrekvens kombinerat med 5 ms svarstid och Motion Blur Reduction ger mjukare rörelser. För dig som växlar mellan video, snabba webbläsarrörelser och lättare spelande märks mer följsam bild.
Det kompakta måttet 611,6 mm i bredd och 37,5 mm djup utan stativ ger en tunn profil. Med stativ väger enheten 4,2 kg och tar 220 mm djup, vilket gör den enkel att placera på skrivbord med begränsat utrymme.
Utforska bilden — välj LG 27U41YA-B nu
Anslutningar
Antal HDMI-portar 1
HDMI-version 2.0
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten 1
Hörlursutgång Ja
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,6 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 458,2 mm
Vikt (med stativ) 4,2 kg
Bredd (utan stativ) 611,6 mm
Djup (utan stativ) 37,5 mm
Höjd (utan stativ) 357,7 mm
Vikt (utan stativ) 3,3 kg
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 Hz
Strömförbrukning i avslaget läge <0,3 W
Strömförbrukning i vänteläge < 0,5 W
Strömförbrukning (vanlig) 18 W
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 20 kWh
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) E
Ergonomi
Lutningsvinkel -5 - 20°
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
Egenskaper
Variabel uppdateringsfrekvens (VRR) Ja
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27 in)
Paneltyp IPS
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Native bildförhållande 16:9
Max uppdateringsfrekvens 120 hz
Svarstid (medel) 5 ms
Minskad rörelseoskärpa Ja
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Ljusstyrka 220 cd/m²
Kontrastförhållande (medel) 1500:1
Färgområdesstandard sRGB
Bildpunktavstånd 0,3114 x 0,3114 mm