LG UltraGear 32GS75Q-B skärm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
QHD 2560x1440 vid 180Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Artikelnummer: F25000472
LG UltraGear 32GS75Q-B skärm &#45 32" &#45 VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 IPS &#45 1ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Artikelnummer: F25000472
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(3.215,20 exkl. moms)
(3.215,20 exkl. moms)
Produktnummer: 32GS75Q-B
LG UltraGear 32GS75Q-B skärm - Upplev kompromisslös prestanda och skärpt bildkvalitet med denna 32-tums IPS-skärm. AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync och NVIDIA G-SYNC Compatible garanterar en smidig spelupplevelse utan tearing eller stuttering. Med en imponerande uppdateringsfrekvens på 180Hz och en supersnabb responstid på 1ms, är denna skärm perfekt för gamingentusiaster som kräver det bästa.
Display
Skärm diagonal 31.5"
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 1 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,2727 x 0,2727 mm
Pixeltäthet 93 ppi
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 110 mm
Svängarm Ja
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 65 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 33.6 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 713.9 mm
Djup (med stativ) 253.7 mm
Höjd (med stativ) 501 mm
Vikt (med stativ) 7.5 kg
Bredd (utan stativ) 713.9 mm
Djup (utan stativ) 54 mm
Höjd (utan stativ) 428.2 mm
Vikt (utan stativ) 5.6 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 969 mm
Låddjup 168 mm
Förpackningens höjd 531 mm