TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BQ65UK-B
EAN: 8806096477915
Artikelnummer: F25453293
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
TFT LG B2B 27'' 27BQ65UK-B
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BQ65UK-B
EAN: 8806096477915
Artikelnummer: F25453293
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(4.409,60 exkl. moms)
(4.409,60 exkl. moms)
Produktnummer: 27BQ65UK-B
Skärpa ditt arbetsflöde med LGs imponerande 27-tums skärm!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,15 x 0,15 mm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
DCI-P3-täckning 95%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 6 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal portar uppströms Ja
Antal downstream-portar 4
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Produktvikt (oz) Nej
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare 45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 25°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 38 kWh
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 613,5 mm
Djup (med stativ) 234,9 mm
Höjd (med stativ) 545,7 mm
Vikt (med stativ) 7,7 kg
Bredd (utan stativ) 613,5 mm
Djup (utan stativ) 63 mm
Höjd (utan stativ) 363,5 mm
Vikt (utan stativ) 5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 695 mm
Låddjup 197 mm
Förpackningens höjd 549 mm