Produktnummer: 43BDL3117P/00
EAN: 685417581382
Artikelnummer: F22147446
Philips 43BDL3117P P-Line
Philips 43BDL3117P P-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BDL3117P/00
EAN: 685417581382
Artikelnummer: F22147446
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 28/05-2026
(8.417,60 exkl. moms)
(8.417,60 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BDL3117P/00
Förstklassig digital skyltning med Philips 43BDL3117P P-Line
Beställ din Philips 43BDL3117P P-Line idag och upptäck kraften i förstklassig digital skyltning.
Display
Skärm diagonal 109,2 cm (43")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Typ av bakgrundsbelysning LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 750 cd/m²
Svarstid (medel) 8 ms
Skärmform Platt
Videolägen som stöds 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Svarstid (min) 8 ms
Diagonal skärmstorlek 108 cm
Dimfaktor 25%
Prestanda
Drifttid (timmar/dagar) 24/7
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 3
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Likströmsingång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 200 x 200 mm
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 86 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 80 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 220 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1012835
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%
Altitud vid drift 0 - 3000 m
Vikt & dimension
Bredd (utan stativ) 973 mm
Djup (utan stativ) 76,8 mm
Höjd (utan stativ) 561,2 mm