random_Iq8QcEYPQ3
Mounting
| Maxvikt | 12 kg |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 6 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
Ergonomi
| Höjdjustering | Ja |
| Typ av höjdjustering | Gasfjäder |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 400 mm |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -80 - 80° |
| Rotation | Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
Design
| Material, hölje | Metall |
| Produktens färg | Svart |
| Orientering | Liggande / Stående |