Lenovo - 8GB - DDR4 RAM - 2400MHz
SO DIMM 260-PIN - Ikke-ECC
| Kapacitet | 8 GB |
| Uppgraderingstyp | Systemspecifik |
| Artikelnummer motsvarande OEM-nummer | Lenovo 4X70M60574, Lenovo 01AG712, Lenovo 01AG711, Lenovo 01AG710 |
| Typ | DRAM minnesmodul |
| Teknik | DDR4 SDRAM |
| Formfaktor | SO DIMM 260-pin |
| Hastighet | 2400 MHz (PC4-19200) |
| Data Integrity Check | Icke ECC |
| Egenskaper | Ej buffrad |
| Spänning | 1.2 V |
| Service och support | 3 års garanti |
| Designat för | Lenovo IdeaCentre 510-22ASR F0CC ¦ Lenovo IdeaCentre 510-22ISH F0CB ¦ Lenovo IdeaCentre 510-23ASR F0CE ¦ Lenovo IdeaCentre 510-23ISH F0CD ¦ Lenovo IdeaCentre 510S-23ISU F0C3 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-22AST F0D6 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-22IKL F0D4 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-22IKU F0D5 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-24AST F0D3 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-24IKL F0D1 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-24IKU F0D2 ¦ Lenovo IdeaCentre 520-27IKL F0D0 ¦ Lenovo IdeaCentre 520S-23IKU F0CU ¦ Lenovo ThinkPad E470 20H1, 20H2 ¦ Lenovo ThinkPad E470c 20H3 ¦ Lenovo ThinkPad E475 20H4 ¦ Lenovo ThinkPad E570 20H5, 20H6 ¦ Lenovo ThinkPad E575 20H8 ¦ Lenovo ThinkPad L470 20J4, 20J5, 20JU, 20JV ¦ Lenovo ThinkPad P71 20HK, 20HL ¦ Lenovo ThinkPad T470p 20J6, 20J7 ¦ Lenovo ThinkPad T470s 20HF, 20HG, 20JS, 20JT |