Produktnummer: LS24D362GAUXEN
EAN: 8806095585314
Artikelnummer: F25510971
Samsung S36GD computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D362GAUXEN
EAN: 8806095585314
Artikelnummer: F25510971
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(996,80 exkl. moms)
(996,80 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D362GAUXEN
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 52,1 cm
Bildstorlek vertikalt 29,3 cm
Diagonal skärmstorlek 59 cm
sRGB-täckning (typisk) 95%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Konsument
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 547,8 mm
Djup (med stativ) 214 mm
Höjd (med stativ) 416,3 mm
Vikt (med stativ) 3,2 kg
Bredd (utan stativ) 547,8 mm
Djup (utan stativ) 108,2 mm
Höjd (utan stativ) 325,6 mm
Vikt (utan stativ) 2,6 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 612 mm
Låddjup 162 mm
Förpackningens höjd 390 mm