Produktnummer: LS32FG510EUXEN
EAN: 8806097369509
Artikelnummer: F25396036
Samsung G5F1 computerskærm 81,3 cm (32") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32FG510EUXEN
EAN: 8806097369509
Artikelnummer: F25396036
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.505,60 exkl. moms)
(2.505,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32FG510EUXEN
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Skärmens ljusstyrka (min) 240 cd/m²
Responstid (MPRT) Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Spelfunktioner Uppdateringsfrekvensoptimerare, Super Arena Gaming UX
Design
Positionering på marknaden Spela
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ A-portar nedströms Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -2 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -15 - 15°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 30°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 50 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 31 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 48 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 719,2 mm
Djup (med stativ) 248,8 mm
Höjd (med stativ) 597,4 mm
Vikt (med stativ) 5,8 kg
Bredd (utan stativ) 719,2 mm
Djup (utan stativ) 93,7 mm
Höjd (utan stativ) 434,8 mm
Vikt (utan stativ) 4 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 895 mm
Låddjup 520 mm
Förpackningens höjd 155 mm