Produktnummer: LH75QETEPGCXEN
EAN: 8806090557958
Artikelnummer: F21182719
Samsung QE75T QET Series
Samsung QE75T QET Series
EU Energy Class A
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH75QETEPGCXEN
EAN: 8806090557958
Artikelnummer: F21182719
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(14.184,00 exkl. moms)
(14.184,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH75QETEPGCXEN
Enorm 75-tums UHD LED-bakgrundsbelyst digital skyltning som imponerar
Display
LED-bakgrundsbelysning Ja
Skärm diagonal 75"
Skärmtyp LCD
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 300 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Nej
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega DCR
Betraktningsvinkel (horisontell) 89°
Synfältsvinkel (vertikal) 89°
Bildpunktavstånd 0,4296 x 0,4296 mm
Diagonal skärmstorlek 189 cm
Dimfaktor 2%
Vertikalt sökområde 24 - 75 hz
Horisontellt sökområde 15 - 135 kHz
Pixelfrekvens (max) 594 MHz
Färgomfång 72%
Anslutningar
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-portar 2
Antal HDMI-ingångar 2
DVI-port Nej
USB-port Ja
Antal USB-portar Ja
Antal ljudutgångar vänster/höger Ja
RS-232-gränssnitt Ja
Design
Produktdesign Platt skärm för digital skyltning
Placeringar som kan användas inomhus
Produktens färg Svart
Skärmform Platt
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 400 x 400 mm
Ramfärg Black
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
HDCP-version 2.2
HDCP Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 253 W
Strömförbrukning i väntläge 0.5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A+++ till D
Datorsystem
Installerat operativsystem Tizen 4.0
Vikt & dimension
Skärmbredd 1673.2 mm
Visa djupet 59.9 mm
Visa höjd 958.2 mm
Visa vikt 30.9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 1840 mm
Låddjup 198 mm
Förpackningens höjd 1118 mm
Vikt inkl. förpackning 41.5 kg
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%